Menu
Sepetim

İade ve Değişim Şartları

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünlerin değişimini/iadesini, eğer ürünlerinizi orijinal paketiyle ve faturası ile birlikte iade ettiğiniz takdirde, siparişinizi aldığınız günden itibaren 10 gün içerisinde kabul ediyoruz.

 

Ürünlerinizi bize geri göndermeden önce info@twinsaction.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir ve sonrasında iade talimatlarını içeren bir e-posta alacaksınız. İşlem süresinin uzamasına ve gecikmeli geri ödemeye neden olacağı için twinsaction ile iletişim kurmadan herhangi bir şeyi geri göndermeyin. Ücretsiz iade servisi sunmamaktayız, eğer siparişinizi iade etmek isterseniz bu müşterinin tasarrufunda olacaktır. Lütfen, iade edilen ürünler bizim elimize ulaşana kadar kargodan kendinizin sorumlu olduğunu unutmayın.

 

Değişim ya da iade düzenlemek için lütfen ya info@twinsaction.com e-posta adresimizden ya da +90 537 958 00 28 telefonumuzdan bizimle iletişime geçin. Iade Adresi: Barbaros Mahallesi, Ahlat sokak, Varyap Meridian E Blok daire 30 Batı Ataşehir, İstanbul, Türkiye